Faizsiz Kredi Teşvik


Faizsiz Kredi Teşvik konusu genelde Kobiler (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) özelinde pek anlaşılamamakta ve devlet tarafından tanınan fırsatlardan faydalanılamamaktadır. Faizsiz Kredi Teşvik leri ve birçok alanda profesyonel şekilde hizmet veren Danışmanlık firmaları mevcut.

KOSGEB Kredi Başvurusu için gereken şartları tam olarak bilmek ve eksiksiz yerine getirmek Faizsiz Kredi Teşvik konusu da dahil tecrübe isteyen bir alan. Bu noktada TÜRKMAHALL  profesyonel olarak danışmanlığı sadece finansal alanda tutmayıp tüm küresel markalaşma ve dijitalleşme konularında Kobilere destek olmakta. Bu durum aslında herkesin sözde bildiği ama yönetemediği bir konu.

KOSGEB Faizsiz Kredi

KOSGEB Faizsiz Kredi 250 kişiden az yıllık çalışan istihdam eden ve yıllık net satış hasılatı ya da mali bilançosu 125 milyon lirayı aşmayan ve yönetmelikte mikro işletme, küçük işletme ve orta büyüklükteki işletme olarak sınıflandırılan firmalara sunabilmekte. Faizsiz Kredi Teşvik konusu ile ilgili eğer bilinçsizce bir başvuru yapılır ise sonrasında karşılaşılabilecek onay alamama ya da onay sonrası şartları yerine getirememe durumunda karşılaşılabilecek cezalara hazır olunmalı.

KOSGEB Hibe Desteği

KOSGEB Hibe Desteği olarak da Kobilere imkân sunmakta. Faizsiz Kredi Teşvik konusunda olduğu gibi kimi şartlara bağlı olan bu durumda da eğer yapılacak başvuru profesyonellikten uzak olmamalı.

KOSGEB Teşvikleri için işlevsel akış diyagramı konusunda oldukça tecrübeli olmak gerek. Bu çoğu zaman KOSGEB yetkililerinin bile tam hâkim olmadığı bir durum olabilmekte ki zaten danışmanlık bu yüzden gereklilik arz ediyor. E-Ticaret ve E-İhracat alanında dahi benzeri KOSGEB teşviklerinden bir haber olan Kobilerin aslında buradan elde edeceği faydayla özellikle pandemi sürecinde yaşadığı kayıpları gidermesi mümkün.

KOSGEB Kredi Başvurusu

KOSGEB Kredi Başvurusu için Faizsiz Kredi Teşvik konusunda çalışanlarınız için bir ön çalışma yapmanız şart ancak bunun kapsamı ve içeriğini doğru yerine getirmek gerekli.

E-Ticaret in Geleceği Üzerine

E-Ticaret in Geleceği Üzerine düşünelim, geçmiş geleceğin yol haritasıdır.

Faizsiz Kredi Teşvik konusunda çalışan bazında teşvik alınabilmekte ki bu kredinin üst rakamı 550.000 TL olabilmekte.

Jean Baptiste Racine, 17. yüzyıl Fransız edebiyatının önde gelen şairlerinden ve trajedi yazarlarından olan Racine iyi bir eğitim görmüştür. Özellikle Yunan trajedi şairi Euripides’den etkilenen Racine, Fransız klâsik trajedisinin gelişmesinde büyük rol oynamıştır.

Racine’nin üzerine düşünülmesi gereken bir sözü, “En iyi fikirler bile çok tekrarlanırsa değerini yitirir.”

Çığ Kaymaz

Gelecek e-ticaret Gelecek